{{ message }}

ЕЛ. «Лацио» – «Марсель» ва бошқа ўйинлар бошланғич таркиблари

Европа Лигаси мусобақасининг 4-туридан ўрин олган бир қатор учрашувлар бошланғич таркиблари маълум бўлди. Улар билан танишинг.

ЕЛ, 4-тур

G гуруҳи

Спартак Россия – Рейнджерс Шотландия

Спартак – Максименко, Боккетти, Кутепов, Рассказов, Мельгарехо, Зобнин, Фернандо, Попов, Еременко, Ханни, Луис Адриано.

Рейнджерс – Макгрегор, Катич, Фланаган, Тавернье, Голдсон, Кулибали, Эджариа, Арфилд, Кандеяш, Миддлтон, Морелос.

Рапид Вена Австрия – Вильярреал Испания

Рапид Вена – Штребингер, Дибон, Зоннляйтнер, Мюльдюр, Поцман, Мург, Любичич, Шваб, Бериша, Иван, Павлович.

Вильярреал – Фернандес, Бонера, Руис, Лайюн, Марио Гаспар, Касорла, Педраса, Касерес, Раба, Морено, Сансоне.

 

H гуруҳи

Аполлон Кипр – Айнтрахт Ф Германия

Аполлон – Киссас, Стилиану, Роберж, Уэдраого, Василиу, Сачетти, Кирьяку, Маркович, Маглица, Сардинеро, Шембри.

Айнтрахт Ф – Трапп, Абраам, Виллемс, да Кошта, Ндика, Штендера, Фернандес, Хасебе, Гачинович, Аллер, Йович.

 

Лацио Италия – Марсель Франция

Лацио – Стракоша, Луис Фелипе, Ачерби, Дурмиси, Уоллес, Корреа, Пароло, Катальди, Бериша, Марушич, Иммобиле.

Марсель –Пеле, Рами, Чалета-Цар, Сакаи, Окампос, Стротман, Луис Густаво, Лопес, Сансон, Товен, Н`Жи.

 

I гуруҳи

Мальмё Швеция – Сарпсборг Норвегия

Мальмё – Далин, Нильсен, Сафари, Виннхейм, Бенгтссон, Кристиансен, Рикс, Баширу, Траустасон, Розенберг, Антонссон.

Сарпсборг – Васютин, Тамм, Хорн, Томассен, Аскар, Лунд Нильсен, Твейта, Ветти, Мухаммед, Мортенсен, Халворсен.

 

Генк Бельгия – Бешикташ Туркия

Генк – Вукович, Деваст, Уронен, Мехле, Айду, Хейнен, Посуэло, Пэйнтсил, Малиновский, Ндонгала, Саматта.

Бешиктош – Зенгин, Вида, Пепе, Эркин, Бабел, Куарежма, Озъякуп, Уйсал, Ленс, Медель, Токез.

 

J гуруҳи

Краснодар Россия – Стандард Бельгия

Краснодар – Сафонов, Петров, Спайич, Мартынович, Стоцкий, Куэва, Каборе, Классон, Газинский, Вандерсон, Ари.

Стандард – Очоа, Люиндама, Лайфис, Фэ, Ванхойсден, Дженепо, Цимирот, Карсела-Гонсалес, Марин, Лестьенн, Эмон.

Акхисар Беледие Туркия – Севилья Испания

Акхисар Беледие – Лукач, Османпаша, Лопеш, Вршаевич, Жозуэ, Атасевен, Ману, Сиссоко, Барбоза, Чевикер, Вурал.

Севилья – Вацлик, Гомес, Ньяньон, Эскудеро, Алеиш Видаль, Банега, Амаду, Промес, Васкес, Нолито, Муриэль.

 

L гуруҳи

БАТЭ Беларусь – Челси Англия

БАТЭ – Щербицкий, Риос, Филипенко, Филипович, Волков, Бага, Драгун, Глеб, Стасевич, Скавыш, Сигневич.

Челси – Аррисабалага, Кэйхилл, Эмерсон, Дзаппакоста, Кристенсен, Баркли, Жоржиньо, Педро, Лофтус-Чик, Азар, Жиру.

МОЛ-Види Венгрия – ПАОК Греция

МОЛ-Види – Ковачик, Пауло Винисиус, Юхас, Стопира, Него, Миланов, Хаджич, Хусти, Паткаи, Фиола, Щепович.

ПАОК –  Пасхалакис, Варела, Тошка, Лео Матос, Креспо, Эль-Каддури, Вернблум, Лимниос, Шахов, Лео Жаба, Прийович.

Манба: www.uff.uz
Киритиш

Ўхшаш хабарлар