{{ message }}

ЕЛ. «Арсенал» – «Спортинг» ва бошқа ўйинлар бошланғич таркиблари

Европа Лигаси мусобақасининг 4-туридан ўрин олган бир қатор учрашувлар бошланғич таркиблари маълум бўлди. Улар билан танишинг.

Европа лигаси, 4-тур

A гуруҳи

Байер Германия – Цюрих Швейцария

Байер – Градецки, Едвай, Венделл, Вайзер, Драгович, Баумгартлингер, Кор, Брандт, Арангис, Бэйли, Аларио.
Цюрих – Брехер, Макше, Неф, Бангура, Рюэгг, Домгени, Крюэзю, Маркезано, Хелифи, Кололи, Одей.

Лудогорец Болгария – АЕК Ларнака Кипр

Лудогорец – Ренан, Недялков, Моци, Сисиньо, Натанаэл, Кристалдо, Дяков, Марселиньо, Кампаньяро, Лукоки, Кешерю.
АЕК Ларнака – Рамирес, Мойсов, Иоанну, Игор Силва, Гонсалес, Гарсия, Хевел, Тричковски, Баррера, Гбайяра, Янну.

 

B гуруҳи

Русенборг Норвегия – Ред Булл Австрия

Русенборг – Хансен, Шербечич, Мелинг, Рейтан, Ховланд, Конрадсен, Йенсен, Денич, Бендтнер, Адегбенро, Тофт-Содерлунд.
Ред Булл – Вальке, Рамальо, Ульмер, Лайнер, Онгене, Эдара, Самассеку, Шлагер, Минамино, Гульбрандсен, Дабур.

Селтик Шотландия – РБ Лейпциг Германия

Селтик – Гордон, Бенкович, Тирни, Люстиг, Боята, Макгрегор, Рогич, Кристи, Форрест, Синклэйр, Эдуар.
РБ Лейпциг – Мвого, Упамекано, Орбан, Мукиеле, Саракки, Лаймер, Ильзанкер, Забитцер, Брума, Матеус Кунья, Огюстен.

 

С гуруҳи

Бордо Франция – Зенит Россия

Бордо – Костиль, Йованович, Пундже, Сабали, Пабло, Плашил, Санкаре, Калу, Лерагер, Камано, Корнелиус.
Зенит – Лунев, Мевля, Маммана, Набиуллин, Нету, Паредес, Маркизио, Ерохин, Анюков, Заболотный, Дриусси.

Славия Чехия – Копенгаген Дания

 

 

D гуруҳи

Динамо Загреб Хорватия – Спартак Трнава Словакия

Динамо Загреб – Ливакович, Теофиль-Катрин, Ррахмани, Стоянович, Перич, Гояк, Адеми, Хайрович, Оршич, Гавранович, Ольмо.
Спартак Трнава – Худы, Годал, Тот, Чонка, Грешшак, Схиртладзе, Рада, Чантуришвили, Йирка, Кадлец, Горбани.

 

E гуруҳи

Ворскла Украина – Қарабағ Озарбайжон

 

Арсенал Англия – Спортинг Португалия

Арсенал – Чех, Холдинг, Лихтштайнер, Дженкинсон, Папастатопулос, Гендузи, Рэмзи, Мхитарян, Смит-Роу, Ивоби, Уэлбек.
Спортинг – Рибейро, Матье, Коатес, Бруну Гашпар, Бруну Фернандеш, Мигел Луиш, Акунья, Гудель, Нани, Монтеро, Диаби.

 

F гуруҳи

Бетис Испания – Милан Италия

Бетис – Лопес, Бартра, Феддаль, Фирпо, Манди, Санчес, Ло Чельсо, Вильям Карвалью, Каналес, Тельо, Санабрия.
Милан – Рейна, Мусаккьо, Сапата, Родригес, Лаксальт, Бакайоко, Кессиэ, Борини, Чалханоглу, Сусо, Кутроне.

Олимпиакос Греция – Дюделанж Люксембург

Олимпиакос – Жозе Са, Родерик, Цимикас, Торосидис, Сиссе, Христодулопулос, Поденсе, Фортунис, Камара, Матиас Науэль, Натхо.
Дюделанж – Боннфуа, Премпе, Шнель, Бишевац, Круcка, Йорданов, Синани, Штольц, Кутюрье, Тюрпель, Мелисс.

 

Манба: www.uff.uz
Киритиш

Ўхшаш хабарлар